Mavi Elma Yazılım, olmak bizim için ciddi bir sorumluluk ve başarının adıdır. Şahıs firması olarak başlayan işimizde istikrarlı çalışmalarımız,  satış sonrası eğitim, hizmet ve destek politikasıyla referanslarımızın artması haklı gurur kaynağımız olmuştur. 

Beslenme Bilgi Sistemi Programı BeBiS’in Öğrenci versiyonu, Tam versiyon ve Online BeBiS’in yanı sıra Hemşirelerimiz için Nigthingale Notları Omaha Sistem Programının satışını yapmaktadır.

Neden Mavi Elma diye hep sorulur bize; Bilişimin ve barışın renkleridir MAVİ. Elma ise genellikle Beslenme uzmanı Diyetisyenlerin kullandığı bir simge olduğu gibi aynı zamanda Adem ile Havvayı, bilgiyi, sağlığı, iki ayrı unsurun bir bütünlüğünü, gıda alanının varlığını ve tamamlayıcı unsur olmayı da ifade eder ELMA. Bu nedenledir ki adımız: MAVİ ELMA YAZILIM

Sistem kölesi olmaktan uzak, relaks ve özgür ruhla çalışma anlayışımız, bizleri daha birçok ilklere imza atmaya inandırırken; bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi aşkla yapıp, Pazartesi sendromu yaşayanlardan değil, istekli ve sorumluluklarla dolu çalışmaktayız. Bu başarının ve gelişimin arkasında onlarca yıldır aynı kadroyla beraber çalışmamız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. Sektördeki tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını geleceği göz önünde bulundurup, ileriyi görebilme çabasıyla hareket ediyoruz. 

Mavi Elma Grup olma yolunda ilerlerken Yazılım, E-Mağaza (vücut analiz cihazları, boy ölçerler, replikalar, kitap, vücut sıkılaştırıcı cihazlar vb ürünler) Diyetisyenlerimiz için iş bulma veya işlerini kurma yolunda destek olabilmek için organize ettiğimiz Diyetisyen Kariyer Zirvesi ile hizmet ağımızı geliştirip büyütmekteyiz.