HAKKIMIZDA

Sektördeki bilgi ve tecrübemizi 2014 yılında kurumsal bir kimlik çatısı altına taşımak amacıyla kurduğumuz MAVİ ELMA GRUP şirketimiz, beslenme, spor, sağlık, gıda, alanındaki profesyonellere, kurum ve kuruluşlara, firmalara hizmet etmektedir.

Hizmetlerimiz arasında, beslenme ve besinlere ilişkin çalışmalar yapmak isteyen tüm profesyonellere BeBiS Yazılım Programı ile yola çıktık,  ACCUNIQ vücut analiz cihazı, SECA vücut analiz cihazı, ikinci el vücut analiz cihazları temini, T-MEG Klinik dezenfektan ve anti-bakteriyel temizleyici ürün bulunmaktadır.

Her geçen gün mevcut hizmetlerine yenilerini eklemeyi hedefleyen MAVİ ELMA GRUP, sektörden gelen dönüşler ile yazılım hizmetlerini ve ürün satışlarını güncellemekte olup, daha iyi bir hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Amacımız verdiğimiz hizmetin kalitesini artırırken aynı zamanda müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır. Akademik çalışmalara sağladığımız katkı, yaptığımız işin ticari kaygılar ile değil, bilime ve gelişmeye olan desteğimizden güç alarak bizi sektörde farklı bir alana taşımaktadır.

Değerli bilim insanları ve hocalarımızın talepleri doğrultusunda yazılımlarımızı geliştirmeye devam etmekteyiz.

Sektörün büyük bir ihtiyacı olan vücut analiz cihazları konusunda gereken özen ve hassasiyet ile detaylı talep incelemesi sonrası öneri ve tekliflerimizi iletiyoruz.

MAVİ ELMA GRUP ailesi başarının anahtarının, özveri, güven, prensip ve kaliteli hizmet olduğunu biliyor ve çalışma planlarını bu temeller üzerine inşa ediyor. Şöyle ki; başarılı olmak için çabamızın arkasında, nitelikli takım arkadaşlarımız, bilgi ve birikimler ile sinerjiyi yaratabilmek, takım çalışmasında her daim dönemsel toplantılarımızda beyin fırtınası metoduna özen göstermek, temel çalışma prensibimizdir.

Bundan sonra ki süreçte de kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmayı görev edinmiş bulunmaktayız.

Başarı ekip işidir ve bu güçlü ekip sizinle çalışmaktan daima mutluluk duyacaktır.

 

Saygılarımızla…

  • svg
    0850 303 60 10
X