• BeBiS işlemler sayfası


    Demo başvurlarınız da linke tıklayarak formu doldurmanız gerekir. Bilmenizde fayda var, demodaki veriler bilinçli olarak yanlıştır. Demo da amaç program nedir ne işe yarar size faydası olur mu sorularına cevap vermek içindir. Ancak daha kapsamlı bilgi almak ve programın özelliklerini fonksiyonlarını yapmak istediğiniz işe uygunluğunu öğrenebilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

    BeBiS veri güncellenmesi yapmak için daha önce bizden almış olduğunuz lisans numarasıyla bizde kayıtlı olan e-posta adresinizi girmiş olmanız gerekir. Ayrıca hizmet süremiz olan 3 yılı geçmiş ise veri güncellemesi yapmayacaktır, bu hizmetten faydalanama bilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

    BeBiS Programının açılması için Lisans işlemlerinin yapılması gerekir eğer daha önce lisans aldıysanız yani programı açan şifre seri numarasını, lisans yenileme işlemlerinden yapmanız gerekir, ve bizdeki kayıt lı bilgileriniz değiştiyse  (e-mail adresi ve cep telefon numarası) mutlaka iletişim bilgilerinizi de güncellemelisiniz. BeBiS programında demo indirmek, lisans almak, lisans yenilemek ve güncelleme yapmak için lütfen tıklayın.

     


DAP Yapı Adam Kule D.251 Cevizli Mah. Kırıkkale Sk. No:9 Kartal İSTANBUL
0850 303 60 10

bilgi@mavielmayazilim.com
www.mavielmayazilim.com ©
X