• BeBiS işlemler sayfası


  Demo başvurlarınızda linke tıklayarak formu doldurmanız gerekir. bilmenizde fayda var demodaki veriler bilinçli olarak yanlıştır., demoda amaç program nedir ne işe yarar size faydası olurmu sorularına cevap vermek içindir. Ancak daha kapsamlı bilgi almak ve programın özelliklerini fonksiyonlarını yapmak istediğiniz işe uygunluğunu öğrenebilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Demo başvurusu

  BeBiS veri güncellenmesi yapmak için daha önce bizden almış olduğunuz lisans numarasıyla bizde kayıtlı olan e-mail adresinizi girmiş olmanız gerekir. Ayrıca hizmet süremiz olan 3 yılı geçmiş ise veri güncellemesi yapmayacaktır, bu hizmetten faydalanama bilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  BeBiS güncel versiyon 8.2 indirin

  BeBiS Programının açılması için Lisans işlemlerinin yapılmazı gerekir eğer  daha önce lisans aldıysanız yani programı açan şifre seri numarasını, lisans yenileme işlemlerinden yapmanız gerekir, ve bizdeki kayıt lı bilgileiniz değiştiyse  (e-mail adresi ve cep telefon numarası) mutlaka iletişim bilgileinizide güncellemelisiniz.

  Yeni ilk defa lisans  başvurusu

  Lisans yenileme

  iletişim bilgilerinizi güncelleme


İstiklâl Mah. Zafer Sk. Ümraniye/ İSTANBUL
0850 303 60 10
bilgi@mavielmayazilim.com
www.mavielmayazilim.com ©
X