Hemen ara
Kategoriler

BeBiS Nedir ?

Beslenme Bilgi Sistemi BeBiS:

20.000 aşkın besinin verilerinin bulunduğu bir yazılım programıdır. İçeriğinde Besinlerin 100 gr yada porisyonlara göre ne kadar tüketildiğinde, nekadar ; kalori, protein, karbonhidrat, yağ, hangi vitaminlereden ne kadar, hangi minerallerden ne kadar, amino asitler, yağ asitleri, antioksidan, glisemik indeks ve ORAC değerleri başta olmak üzere besin ögelerini ve elementlerini tek tuşla raporlamaktadır. Örneğin bir esinin yada belsnme planının toplam kaorisinin yanı sıra bu kalorinini yüzde kaçı protein karbonhidrat ve yağdan gelmiştir bize raporlayabiliyor, protein hayvansalmı bitkiselmi diye ayırabiliyoruz. ki daha bir çok özellikler bulunmaktadır.

Sağlık, Beslenme, Spor ve Gıda sektörlerindeki tüm profesyonellerin kullandığı Beslenme  Bilgi Sistemi programı BeBiS 9 Tam versiyonla besinlerin yemek tariflerinin tüm besin değerlerine ulaşabilir, beslenme planları ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Be Bi S yazılım program paketi; diyet tedavisi, menü planlama, gıda analizi, araştırma ve eğitim ile ilgili çeşitli uygulama alanlarında uzmanlara kolaylık sağlar ve verdiği hizmeti pekiştirir.

X