Hemen ara

BeBiS Öğrenci Versiyonu

BeBiS Beslenme Bilgi Sistemi'nin öğrencilerin kullanımı için geliştirilen versiyonudur. 

Eğer Lisans ve Önlisans öğrenci değiliseniz satışınız iptal edilecek olup kesintilereden sonra hesabınıza paranız geri iade edilecektir. Lütfen Sadece Ön Lisans veya Lisans Öğrencisi iseniz bu versiyonu satın alın.

Tek kullanımlık, Sınıfça toplu satış indirim kuponunuz varsa indirimli fiyatdan faydalanabilirsiniz. 

Programı satın aldıktan sonra  MyBeBiS 'den işlemlerinize devam edebilirsiniz.

 

BeBiS 9 sürümü çıktı
BeBiS 9 versiyonundaki yeni özellikler şunlardır:

1. Değişim Listeleri: Türkiye Diyetisyenler Derneği'nin koordinasyonunda hazırlanan yeni değişim listelerindeki besinler için "Standart Değişim Miktarı" isimli porsiyon ölçüsünü ve değişim miktarlarını BeBiS'te görebilirsiniz.

2. İleri / Geri Butonları: Ana ekrana ve çeşitli fonksiyonlara İleri ve Geri butonları eklendi.

3. Planın Geri Yüklenmesi / Recovery: BeBiS'iniz istenmeyen bir şekilde (Laptop şarjının bitmesi, yeniden başlatılması vb.) kapansa dahi, tekrar açtığınızda, üzerinde çalıştığınız son planı geri getirme imkanı sağlayacaktır. Bunun için, BeBiS'i yeniden açtığınızda Recovery dosyası mevcut, yüklensin mi?kutucuğunda Yes seçebilirsiniz.

4. Besinlerin Toplu Seçimi: Ana ekranda besin araması yaptığınızda, birden fazla besini seçip, plana topluca ekleyebilirsiniz. Bunun için, besinleri seçtikten sonra "Çoklu Aktarım" kutucuğunu işaretleyerek "Transfer" butonuna basınız.

5. Besin Öğelerinin Toplu Seçimi: Ekstralar/Besin Öğelerinin Seçimi ekranında besin öğelerini topluca aktifleştirebilir veya inaktif edebilirsiniz. Bunun için "Aktif olmayan öğeler" sütunundaki besin öğelerini Ctrl+Mouse ile seçiniz ve "Aktif olan öğeler" sütununa sürükleyiniz veya tam tersini yapınız.

6. Birden Fazla Planın Toplu Analizi: Hesaplamalar/Birden Fazla Planın Toplu Analizi fonksiyonunda, planları masaüstünden seçmeyi sağlayan Desktop kutucuğu eklendi.

 
BeBiS 9 versiyonu ile giderilen hatalar:

1. Çocuk Antropometri'sindeki Muayene Tarihi, Ağırlık ve Boy'a tıklayınca ortaya çıkan "Invalid floating point operation" hatası giderildi.

2. Kaydedilmemiş bir planı kapatırken "Cancel"a tıklandığında ortaya çıkan ve programın bir daha kapanmamasına sebep olan hata giderildi.

BeBiS öğrenci versiyonu
X